Dlaczego kredyty gotówkowe u bezpośredniego pożyczkodawcy to dobry wybór?

Może żyjesz od wypłaty do wypłaty, jak większość populacji, ale wtedy dzieje się coś nieoczekiwanego. Niespodziewany wydatek, taki jak awaria samochodu lub, co gorsza, choroba puka do twoich drzwi. Życie jest już wystarczająco stresujące, a ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest nieoczekiwany obowiązek finansowy. Potrzebujesz jak najszybciej pomocy. Co robisz? Dobra wiadomość to… Istnieją kredyty gotówkowe od bezpośrednich pożyczkodawców online!

 
rogal 25 01 21 - 15:52 | | Domyślne

Kredyt hipoteczny a proces decyzyjny

Rozważając zaciągnięcie kredytu hipotecznego, niewątpliwie należy odpowiednio zorganizować swój proces decyzyjny. Wbrew pozorom nie jest on bowiem tak prosty, jak mogłoby się wydawać i na dokonanie ostatecznego wyboru trzeba poświęcić sporo czasu. Potrzebne są skrupulatne wyliczenia, a także wiedza merytoryczna dotycząca tematyki kredytowo-finansowej. Należy zatem opracować strategię podejmowanych działań, a później sukcesywnie ten plan realizować, dbając o odpowiedzialne zarządzanie swoimi finansami.

 
rogal 19 11 20 - 09:03 | | Domyślne

Kredyty hipoteczne – jakie oprocentowanie?

W maju 2020 roku, oprocentowanie kredytów hipotecznych nie uległo dużej zmianie w stosunku do stycznia 2020. W stosunku do 2019 można zauważyć niewielki wzrost RRSO, jednak jest to związane ze wzrostem kosztów operacyjnych polskich banków. Z kolei w marcu 2020 roku, bank centralny dwa razy ogłaszał obniżkę stóp procentowych i obecnie (maj 2020), wynosi ona jedynie 0,5%. Dlatego też zmiany w kredytach nie są duże. Obecnie oprocentowanie pożyczek na dom lub mieszkanie wahają się w granicach od 3,5%, do nawet 12%. Różnice są spore i widać je szczególnie dobrze w kosztach całkowitych kredytu w różnych bankach. Dlatego decyzję o wzięciu kredytu hipotecznego, warto podejmować po gruntownej analizie oferty poszczególnych banków.

 
rogal 22 09 20 - 12:08 | | Domyślne